Pořiďte si i vy chytrý restaurační systém

11 dec

Provozujete zaběhnutou restauraci či kavárnu, jste spokojeni s tržbami, navzdory složitým časům se vám daří a hosté k vám rádi chodí? Je to ideální stav, ale není třeba usnout na vavřínech, vždy je přece prostor pro zlepšování. V současné moderní digitální době byste měli i na takovém místě jako je restaurace držet krok s dobou a pořídit si restaurační systém, který vaše služby ještě více vylepší, zrychlí a zmodernizuje a tím k vám přitáhnete i stále více mladých lidí, kteří mají v oblibě právě takové technologie. 

Co je to vlastně restaurační systém?

Restaurační systém do podniků
Funkce restauračního systému

Restaurační systém je ideální v jakékoli restauraci, kavárně či baru. Je to inteligentní systém, pomocí kterého umíte udělat více úkonem najednou a být vaším hostem „po ruce“ okamžitě. Díky aplikaci dokážete rychleji vyřídit objednávky od zákazníků, které si hosté naklikají přímo v zařízení a okamžitě se objednávka objeví v kuchyni nebo za barem, čili zrychlí se nejen objednávky ale také obsluha a příprava jídel či nápojů. Máte-li větší restauraci, případně ještě obsluhujete i na letní terase, během dne číšník nachodí doslova kilometry. Restaurační systém výrazně sníží potřebu kvůli každé byť jen maličkosti chodit nahoru dolů k hostům a do kuchyně. Tímto systémem jednoduše doplňujete položky do otevřených účtů a na konci umíte bleskově vytisknout účet. Doba, kdy číšníci pracně vypisovali objednávky na kusy papíru ručně jsou již nenávratně pryč. Dokonce si už ani nemusí pamatovat, co si který host objednal, stačí, když bude mít u sebe zařízení s restauračním systémem a budou přesně vědět, co si kdo objednal, kam mají zanést jaký nápoj či jídlo a kdo si přeje platit. 

Pokud máte donáškovou službu, restaurační systém vám určitě pomůže

Určitě se vám stalo, že zákazník zavolá a objedná si konkrétní jídlo, ale mohou tam být jakékoli výjimky z jídelníčku. Ani toto si už nemusíte ručně zapisovat, každý požadavek jednoduše zaevidujete v inteligentním restauračním systému a na vás je už jen precizně nachystat a zabalit jídlo a doručit k zákazníkovi. Restaurační systém vám poskytne dokonalý přehled o tržbách, stavu zásob na skladě, případně potřebné recepty, podle kterých se jídla připravují. Chcete-li mít i své podnikání pod kontrolou, určitě si pořiďte restaurační systém. Více o něm naleznete na stránce http://www.ikelp.cz/